REFERANSLAR

USBA BAKLAVA

Türkiye’nin en  meşhur fıstığı ile baklava ustalarımızla, baklavanın eşsiz lezzetini en üst düzeye çıkararak  sizlere muazzam ve unutulmayan bir lezzet sunmaktadır. Bu eşsiz lezzet için  baklava siparişlerinizi  internet üzerinden de almaktayız.

ASİL EV ALETLERİ

İddialı amaçları ve hedefleri olan Asil Ev Aletleri, beyaz eşya ve ev aletlerini tüm Türkiye’ye tanıtmak, alışveriş yapan bütün müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı sağlamaktadır.

BELİFE ÇEKMEKÖY

Hayallerine her gün bir adım daha ulaşmak için sizlere uygun taksit imkanları ile Belife Çekmeköy sizleri hizmetine bekliyor.

NEOHAİR

NeoHair ile kellik problemlerinize son veriyoruz ve kısa zamanda protez saç ile sizleri hayal ettiğiniz gerçekçi saçlara kavuşturuyoruz.

PROBAY MEDYA

Seo, Web tasarım, sosyal medya, adwords, facebook reklam ve arayüz tasarımları konusunda, işinde uzman kadromuzla birlikte siz değerli müşterilerimizin sitelerini en üst seviyeye çıkararak en çok tercih edilen site olmanızı sağlamaktayız.

PRO7 MİNER

Bitcoin, Etherium, Litecoin, Kripto, Para, Mining konularında çok iyi yerlere gelmiş, işinde  uzman bir firma olan PRO7MİNER müşterilerinin memnuniyeti, her zaman onlar için çok önemlidir.

İSTANBUL PROJE YAPI

Bir çok kişinin hayallerini gerçekleştirmek. onlara huzurlu bir ortam hazırlamak için İstanbul Proje Yapı günden güne bir adım daha iyisini yapmaya devam etmektedir.

SEM DİAMOND

Pırlantalarının şıklığıyla ve altınlarının zerafetiyle her kadının gönlünü fetheden Sem Diamond ürünleriyle gün geçtikçe daha fazla kadının gönlünü fethetmektedir.

DEKAL YAPI

Çalışma ortamlarınızı bölerek hem ofisinize hoş bir ortam katıyoruz hemde çalışanlarınıza rahat bir ortam sunuyoruz. İnşaat konusunda da uzman olan firmamız her türlü yardım konusunda bir telefon kadar yakın olarak size hizmet vermekten büyük onur duyar.

BAŞAK ÇİT

Çit çeşitlerimizle ister bahçelerinize ister parklarınıza uygun çitler yaptırabilir ve huzurlu bir şekilde dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

KIRAÇ REKLAM

Kaliteli reklam malzemelerimiz sayesinde kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine sahip olup her gün biraz daha reklam malzeme kalitesini attırmayı hedefliyoruz.

BELİFE KARTAL

Hayallerinizdeki evi size sunan ve uzun vadeli taksit imkanı ile Belife Kartal her gün sizleri bir adım daha hayallerinize kavuşturuyor ve hayallerinizdeki evde yaşatıyor.

ÜMRANİYE YEDİİKLİM

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için son derece iyi bir eğitim vererek hem ailelerin hayalindeki mesleği hemde çocuklarımızın istediği meslekleri Ümraniye Yediiklim ile gerçekleştirmekten büyük onur duyuyoruz.

ÜMRANİYE LİMİT EĞİTİM KURUMLARI

Gençlerimizin ve çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek, onlara daha rahat ve daha iyi bir gelecek sunmak için Ümraniye Limit Eğitim Kurumları öğrencilerimize üst düzeyde eğitim vermektedir.

REKLAM MALZEMESİ

Her çeşit reklam malzememiz ile herkesin tercih edebileceği tek kaliteli reklam malzemelerini satan yer olarak sizleri bekliyoruz.

TABELA-ART

Her türlü tabela çeşitleri bulunur ve isteğiniz üzerine hazırlanır. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her gün daha fazla ileriye gidiyoruz.

ÜSKÜDAR KURS

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için son derece profesyonel bir eğitim vererek hem ailelerin hayalindeki mesleği hem de çocuklarımızın istediği meslekleri Üsküdar Kurs ile hizmet vererek gerçekleştiriyoruz.

KILIÇ BAYRAK

Çok uzun yıllardır çizimin ve baskının teknik bir bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmayı gerektirip elle yapıldığı, usta olabilmenin sadece bir beceri ve maharet işi değil, aynı zamanda bir kişilik ve karakter olgunluğu olarak görüldüğüne inanan bir şirket olup,  son derece profesyonel ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize bayrak ve posterler sunmaktayız.

MEYDAN KOKOREÇ

Eşi benzeri olmayan kokoreci sayesinde çoğu kişinin ilk tercihi olan  Bostancı Meydan Kokoreç gün geçtikçe daha çok müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

MOBİL WASHES

Dank unserer langjährigen Erfahrung in der Automobilindustrie haben wir uns das Vertrauen unserer Kunden verdient. Mit der neuesten Technologie geben wir unseren Kunden Vertrauen mit Autowäsche.